1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Danabol 10MG 100 Tablet

Danabol 10MG 100 Tablet
Fiyat 450₺
Stokta Var
-
+

BVS Labs Danabol 10MG 100 Tablet, Dianabol Satın Al

Danabol hızlı ve etkili oral hacim kuvvet steroidtir.Kalsiyum kitlesi üzerine cok iyi etki eder.Tıpta metabolizmayı güçlendirmek,protein yapımını gerektiren hastalıkların tedavisinde destek amaçlı kullanılır.Hacim kuvvet konusunda oldukça etkilidir kullandıktan sonra etkilerini kısa sürede farketmeye başlarsınız.Östrojene dönüşerek,hatta tüm gücünü östrojenden alarak vücutta su toplayan ve kana hızlı karışarak iyi ölçüde güç ve hacim verir.

Kullanmaya başladıktan sonra 4 hafta boyunca hızla kilo aldıgınızı çok net farkedebilirsiniz kilo alımı kişiden kişiye ve beslenmeye göre değişiklik gösterebilir.Yarışma dönemi sporcular pek tercih etmez sebebi ise yoğun su tutmasıdır.

Maximum 6-8 hafta kullanmanızı tavsiye ederim daha uzun kullanmak yarardan çok zarar getirebilir.Kullanım esnasında bol su tüketmenizi ve karaciğere yararlı besinler takviyeler kullanmanız karaciğer açısından oldukça iyi olacaktır.

KULLANIM : Günlük 20-50mg arası kullanılabilir.Dozajlamayı kilo ile alakalı olarak düşünmek yerine kar zarar olarak düşünmelisiniz.Günlük alacağınız 8 tablet, 4 tabletten daha etkili olmayacaktır aksine zararlı olacaktır ve neticeyi değiştirmeyecektir.

Örnek Kullanım: Sabah - 1 tablet

Öğlen - 1 tablet

Akşam - 1 tablet

ÖRNEK KÜR : Genel olarak tüm steroidlerle kombin edilebilir.Testosteron türevleri,deca,boldenon,trenbolon,primabolon gibi ilaçlarla oluşturulmuş kombinasyonlarda danabolü ilk 4-6 haftaya eklemeniz kick start amaçlı olarak sizi küre hazırlayacaktır.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

Liraglutid 6MG 3 Kalem
SARMs S23 Andarine İndirimli
SARMs S23 Andarine
750₺ 700₺
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp