1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Cabaser 1MG 20TABLET

Cabaser 1MG Tablet Steroid Satın Al

PFIZER CABASER 1MG 20 TABLET (CABERGOLİNE, KABERGOLİN, DOSTİNEX)

Cabaser, prolaktin hormonunu baskılamak için üretilmiş bir dopamin agonistidir. Tıbbi alanda prolaktinoma rahatsızlığında prolaktin hormonunu baskılaması için sıklıkla kullanılır. Anabolik steroid kullanan vücut geliştirmeciler tarafından da Trenbolon, Deca gibi steroidler kullanılırken prolaktin seviyesini azaltmak için sıklıkla kullanılır ve kullanılması tavsiye edilir.

Cabaser piyasada, dostinex, cabergoline, kabergolin gibi isimlerde'de bulunabilir, bu ilaç ilk defa 1981 yılında İtalyan ilaç firması 'Farmitalia-Carlo Erba Spa' tarafından üretilip satılmıştır, ardından 2002 yılında Pfizer firması Cabaser olarak piyasaya giriş yapmıştır, günümüzde hala Cabaser olarak satılmaktadır.

Cabaser'in hem medikal hemde vücut geliştirme için bir çok faydası ve tedavi alanı vardır. Anabolik steroid kullanıcıları Trenbolon ve Deca kullanımlarında mutlaka kürlerine Cabaser dahil etmelerini tavsiye ederim çünkü Trenbolon ve Deca prolaktin seviyesini ciddi anlamda artırabilir, buna bağlı olarak iktidarsızlık ve prolaktine bağlı jinekomasti oluşumu görülebilir, yabancıların deca dick diye bahsettiği olay iktidarsızlıktır. Cabaser sayesinde prolaktin seviyeleri düşük tutularak hem jinekomastiden korunmak hemde iktidarsızlık-deca dick sorunundan kurtulmak oldukça basittir.

Ayrıca bazı atletler Cabaser kullandıklarında performans artışı olduğunu belirtmişlerdir ayrıca kalitesiz yiyeceklere karşı duyulan ilginin azaldığından bahsetmişlerdir. Ayrıca daha derin ve daha kaliteli uyku ve cinsel performans anlamında gelişim olduğu kaydedilmiştir. 

Bu kadar iyi şeyden bahsettik sıra geldi cabaserin yan etkilerine, Mide ekşimesi, midede rahatsızlık hissi gibi yan etkiler görülebilir, tercihen yemekle birlikte doğru dozaj herhangi bir sıkıntı yaratmayacaktır.

Eğer aşağıdaki yan etkiler görülürse Cabaser kullanımını kesin;

  • Nefes darlığı
  • Ayaklarda ve bileklerde ödem
  • Çiş yapmakta zorlanma
  • Baş dönmesi
  • Hızlı kilo kaybı
  • Aşırı öksürük.

Cabaser Kullanımı; Eğer kürünüzde trenbolon veya deca varsa cabaser almanızı mutlaka tavsiye ederim, 2 günde 1 tablet cabaser tercihen akşam yemeği ile beraber almanız tavsiye edilir.

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp