1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

  Sepetiniz Boş!

HGH- Fragment 176-191 2MG İndirimli

Nanox HGH- Fragment 176-191 2MG Peptid Satın Al

HGH FRAGMENT (176-191) AÇIKLAMASI

HGH parçası (176-191) HGH amino asit zincirinin kısa spesifik bölümünü temsil eden sentetik bir peptittir (insan büyüme hormonucunun C-terminus 176-191 pozisyonlarında amino asitler). HGH sadece bu parçası güçlü yağ yakma özellikleri sorumludur, ancak HGH yaptığı gibi insülin düzeyleri üzerinde güçlü bir etkisi yoktur. Klinik çalışmalar da doğruluyor, her iki insan da hayvanlarda, HGH Fragment lipoliz yol açar (yağ dökümü) ve lipogenesis inhibe, burada, HGH parçası kadar olabilir 12.5 kez daha fazla yağ yakma için HGH daha güçlü olabilir. HGH parçası 176-191 doğal insan büyüme hormonu yağ kırılmadüzenler şekilde taklit, ancak kan şekeri üzerinde istenmeyen yan etkileri olmadan, insülin düzeyi veya hücre çoğalması.

KLİNİK ÇALIŞMALAR VE HGH FRAGMENT (176-191) SONUÇLARI

HGH Fragment 176-191 ağırlıklı olarak hayvan modellerinde araştırılmıştır. HGH yağ yakma etkilerini korurken, igf-1 düzeylerini artırmak gibi ana proteinin diğer bazı etkileri önler, olumsuz karbonhidrat metabolizmasını etkileyen, insülin duyarlılığını değiştiren, ya da uzun kemik büyümesini artırarak.

2013 yılında Journal of Endokrinology and Metabolism dergisinde yayınlanan bilimsel klinik çalışmada HGH Fragment 176-191’in 6 çalışması değerlendirilerek HGH Fragment ile ilişkili olası olumsuz etkilerin oranı ve önemi değerlendirilmiştir. Sonuçlar HGH Fragment 176-191 uygulanması (plasebo ile karşılaştırıldığında) glikoz düzeyleri, glikoz toleransı, insülin duyarlılığı veya IGF-1 düzeylerinde herhangi bir değişiklik neden değildi. Bu HGH parçası 176-191 hGH çeşitli faydalar sunuyor ama ilişkili olası olumsuz yan etkileri olmadan göstermektedir.

HGH-FRAGMENT LİPOGENEZİ İNHİBE EDER

Değiştirilmemiş HGH benzer, insan büyüme hormonu bu kesilmiş formu yağ metabolizması ile yardımcı olur ve vücutta yağ asitleri ve diğer lipidlerin oluşturulmasını inhibe. Ama, HGH Fragment doğrudan yağ dokusu etkiler, özellikle yağ hücreleri, ve lipolitik eylem artar. Bu sayede, yağ metabolizması hgh durumunda daha hızlı ve güçlü çalışır, ve HGH Fragment 176-191 normal insan büyüme hormonu daha yağ yakma ve obezite tedavisi için daha uygun bir seçenek gibi görünüyor.

BİLİMSEL HGH FRAGMENT OLASI YARARLARI ARAŞTIRILMIŞ

  • Herhangi bir yan etkisi olmadan güçlü yağ yakma özellikleri
  • Lipoliz uyarır ve lipogenezinin inhibe
  • Glikoz düzeyleri ve tolerans, insülin duyarlılığı veya IGF-1 düzeylerinde değişikliklere neden olmaz
  • HGH-Fragment yağ yakma için HGH daha 12,5 kat daha güçlü olabilir
  • Normal hGH daha yağ yakma ve obezite tedavisi için daha uygun bir seçenektir
  • Enerji seviyelerini artırır

HGH FRAGMENT OLASI YAN ETKİLERİ

  • Enjeksiyon yerinde cildin olası tahrişi
  • Enjekte edilen alanlar biraz ağrılı olabilir
  • Nadiren baş ağrısı

HGH FRAGMENT 176-191 PEPTİT SSS

HGH Parçası Nedir?

HGH Fragment 176-191 insan büyüme hormonu amino asitler 176-191 değiştirilmiş bir şeklidir.

HGH Fragment normal HGH daha yağ yakma üzerinde güçlü etkileri var mı?

EVET: HGH-Fragment kadar olabilir 12.5 kat daha yağ yakma için HGH daha güçlü

HGH Fragment IGF-1 düzeylerini etkiler mi?

NO: HGH parçası IGF-1 düzeylerini etkilemez.

HGH Fragment düşük kan şekeri neden olur mu?

NO: Düşük kan şekerine neden olmaz.

HGH FRAGMENT (176-191) DOZAJI

Yapılan bilimsel çalışmalarda ve yapılan klinik çalışmalarda, HGH Fragment optimal doz (176-191) genellikle 250-300 mcg olarak günde üç kez bildirilmiştir.

GENEL BAKIŞ

Peptit HGH Fragment HGH amino asit zincirinin kısa bir parçasıdır, etkili lipoliz uyarır (yağ arıza veya yıkım) ve lipogenez inhibe (vücut yağ içine yağsız gıda maddelerinin dönüşümü). Klinik çalışmalar HGH parçası 176-191 doğal insan büyüme hormonu yağ kırılmasını düzenler şekilde taklit, ancak kan şekeri üzerinde istenmeyen yan etkileri olmadan, insülin düzeyi ve hücre çoğalması gösterir. HGH parçası 12.5 kat daha fazla değiştirilmemiş HGH daha güçlü olduğu tespit edilmiştir, ve normal insan büyüme hormonu daha yağ kaybı için daha uygun bir seçenek gibi görünüyor.

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp