1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

BVS Labs Clenbuterol 40MCG 100 TABLET

Clenbuterol, Not: İlk defa clenbuterol kullanacak kişilerin yarım tablet ile başlamalarını tavsiye ederim.İleri yaş,panik atak, aşırı kilolu kişilerin kullanmalırını tavsiye etmiyorum.

Clenbuterol, ilk çıktığı zamanlarda nefes açtığı ve kardiyovasküler sistemi güçlendirdiği için tıpta astım hastalarına yönelik kullanılmıştır. Protein tutumunu güçlendirdiği, kalp ritmini hızlandırarak yağ yakımını hızlandırdığı ve sporcuların dayanıklılığını arttırdığı kanıtlanınca genel olarak spor dallarında kullanımı yaygınlaştı.Clenbuterol bir steroid türevi değildir, doğal hormonlara zarar vermez.Tek başına kullanımı ciddi derecede yağ yakımı sağlar, dayanıklılık arttırır.

Doping testi veren yarışmacılar açısından en önemli avantajlarından biride ilacı kullanmayı kestikten sonra 6-7 gün sonra ilaç vücuttan tamanen atılmış olması çok büyük bir avantajdır.

Ne yazıkki clenbuterol ülkemizde ve başka ülkelerde bilinçsiz bir şekilde kullanılıyor bu yüzden kullananların %60ı ilaçtan istediği verimi alamıyor.Bu ilacı kullananların çoğu ilacı kesmeden ara vermeden kullanıyor.Clenbuterol reseptörlerin en çabuk alıştığı ilaçlardan biridir ve 3. 4. haftadan sonra tepki vermemeye başlar.Bu yüzden kullanırken dikkat etmeniz gereken en önemli detay 3-4 haftada bir kullanıma ara vererek reseptörlere ilacı unutturmak olmalıdır.Böylelikle ilaca tekrar başladığınızda ilk görülen etkiler tekrar görülmeye başlayacaktır.Bir diğer önemli detay ise ilacı hafta hafta arttırarak piramit şeklinde kullanmanızdır.

Clenbuterol En Etkili Kullanım Şekli:  (Aşağıdaki kür 40mcg'lik doz için ayarlanmıştır)

1.hafta 1 tablet clenbuterol, 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler:  1 öğlen

2.hafta 2 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen

3.hafta 3 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi 1 idman sonrası, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen 1 tablette akşam 5-6 sularında

4.HAFTA OFF

5.hafta 1.5 tablet clenbuterol, yarım sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: yarım sabah 1 öğlen

6.hafta 2 tablet clenbuterol, 1 sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: 1 sabah 1 öğlen

7.hafta 1.5 tablet clenbuterol, yarım sabah 1 idman öncesi, idman yapılmayan günler: yarım sabah 1 öğlen

8.Hafta OFF

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp