1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Thaiger Winstrol Venaject 100MG 10 Ampul Satın Al

Venaject (Winstrol) temelde Dht testosteron'dan türemiştir ama yapı olarak birbirinden farklıdır. Winstrol'ün özelliği kaliteli kas artışı, su ve ödem atıcı, kaslara sertlik verir, yağ kaybı sağlar. Aynı anda kullanılan steroidlerin gücünü artırır.

Winstrol tablet ve enjeksiyon formda bulunur. Enjeksiyon winstrol daha etkilidir ancak su bazlıdır ve enjeksiyon sırasında yanma yaptığı için işkence olabilir.

Stanozolol Depot, Winstrol iyi bir su atıcıdır,sertlik verir kuru bir görünüme sahip olmanıza olanak sağlar.Kaliteli kas büyümesi ve güç artışı sağlar.Su tutmaz aksine atar.Ödem atar.Hatları belirginleştiren, sertlik veren bi üründür bunu yağ yakarak değil su atarak yapar.Basit bir dille su atıcıdır diyelim.Yağ oranı düşük olan insanlarda winstrol kullanımı daha etkili daha efektif sonuçlar verir.Yağ oranı oldukça yüksekse winstrol kullanmak pekte mantıklı değildir.Su tutmadığı ve su attığı için genelde yarışma öncesi dönemlerde kullanılır.Kaliteli ve yağsız adele gelişimi ve kuvvet artışı sağlar.Plaj vücudu isteyenlerin tercih edebileceği ürünlerden biridir Genel olarak definasyon kürlerinde kullanılır.Bi bulk küründe size vereceği etki sınırlıdır.Hem enjekte hemde tablet formu mevcuttur.Tablet formuda oldukça etkilidir fakat etki bakımından kıyasladığınızda enjektenin yanına yaklaşamadığını belirtmemde fayda var.Tıptada kansızlık ve kalıtsal ödem hastalıklarında kullanılmaktadır.Hayvanlar üzerinde adele gelişimi, kan hücrelerinde artış,sıkılık gibi amaçlarla kullanılmakta. Aynı anda kullanılan anaboliklerin etkisini arttırır.Fakat diğer anabolikler gibi yağda değilde suda çözünür bundan dolayı etkisini kısa sürede gösterir.Daha sık süreli enjekte yapılmalıdır.Günaşırı enjekte edilmelidir. Birçok tablet enjekte form anaboliklerde kombine edilebilmekte.Enjeksiyon yapılırken yanma yapabilir normaldir.

Kombinasyon;

Genellikle definasyon kürlerinin olmazsa olmaz ilacıdır. Oxandrolone ile iyi kombine olur. Hacim için danabol,anapolon,deca gibi ilaçlarla da kullanılır. 

Winstrol'ün Olumlu Etkileri;

  • Protein Sentezinde Artış
  • Serbest Testosteron Artışı
  • Azot Tutumu ( Kas artışı için gereklidir)
  • Kırmızı Kan hücrelerinde artış
  • Kortizon Baskılama

Tavsiye Edilen Dozaj;

Tablet için; Erkeklerde günlük 10-30mg arası- Bayanlarda günlük 5-10mg arası

Enjeksiyon için; Erkeklerde haftalık 150mg-250mg arası- Bayanlarda haftalık 50-100mg arası

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp