1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Stanozolol Winstrol Depot 100MG İndirimli

Stanozolol Winstrol Depot 100MG

Stanozolol Depot, Winstrol iyi bir su atıcıdır,sertlik verir kuru bir görünüme sahip olmanıza olanak sağlar.Kaliteli kas büyümesi ve güç artışı sağlar.Su tutmaz aksine atar.Ödem atar.Hatları belirginleştiren, sertlik veren bi üründür bunu yağ yakarak değil su atarak yapar.Basit bir dille su atıcıdır diyelim.Yağ oranı düşük olan insanlarda winstrol kullanımı daha etkili daha efektif sonuçlar verir.Yağ oranı oldukça yüksekse winstrol kullanmak pekte mantıklı değildir.Su tutmadığı ve su attığı için genelde yarışma öncesi dönemlerde kullanılır.Kaliteli ve yağsız adele gelişimi ve kuvvet artışı sağlar.Plaj vücudu isteyenlerin tercih edebileceği ürünlerden biridir Genel olarak definasyon kürlerinde kullanılır.Bi bulk küründe size vereceği etki sınırlıdır.Hem enjekte hemde tablet formu mevcuttur.Tablet formuda oldukça etkilidir fakat etki bakımından kıyasladığınızda enjektenin yanına yaklaşamadığını belirtmemde fayda var.Tıptada kansızlık ve kalıtsal ödem hastalıklarında kullanılmaktadır.Hayvanlar üzerinde adele gelişimi, kan hücrelerinde artış,sıkılık gibi amaçlarla kullanılmakta. Aynı anda kullanılan anaboliklerin etkisini arttırır.Fakat diğer anabolikler gibi yağda değilde suda çözünür bundan dolayı etkisini kısa sürede gösterir.Daha sık süreli enjekte yapılmalıdır.Günaşırı enjekte edilmelidir. Birçok tablet enjekte form anaboliklerde kombine edilebilmekte.Enjeksiyon yapılırken yanma yapabilir normaldir.

KULLANIM:Kısa esterli oldugundan dolayı gün aşırı enjekte edilmelidir.İdeal dozaj haftada 3-4ml dir.Sık kullanımlarda her seferde farklı bölgelere vurmanızı tavsiye ederim. İğne yapılan bölgede bir süre yanma olabilir.

ÖRNEK KÜR : Definasyon dönemlerinde propionat acetat masteron gibi kısa esterli ürünlerle çok iyi kombin olur.Ayrıyetten clenbuterol oxandrolon halotestin gibi tablet steroidlerlede efektif sonuçlar verir.

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp