1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Turinabol 10MG/100 TABLET

Turinabol 10MG/100 TABLET

Turinabol, vücut geliştirme sporcuları arasında çok bilinen ismine sıklıkla rastlanan tablet steroidlerdendir.Danabol gibi fazla su tutmaz.Danabolün su tutmayan versiyonu da denebilir.Temiz saf kütle isteyen sporcuların genellikle en çok tercih ettiği tablet steroidlerdendir.İnanılmaz güç kuvvet verir.Kas kütlesi kazanmada sporcuların en büyük destekçilerinden biridir.Su tutmama özelliği sayesinde turanabol kullanırken hatlarda gözle görülür değişikler görmeniz mümkündür.

Dozaj kişiye göre değişir ortalama 90kg bir sporcu 4 tablet kullabilir.Vücut geliştirme sporcularının günde 8 tablete kadar kullandığına rastlanmıştır.Bu dozajlarda turanabolün etkisinin görüldüğü göze çarpmakta.Güç kuvvet ve kas kazanımı bu dozajlarda etkisini göstermekte, östrojene bağlı yan etkilere fazla rastlanmamaktadır.Su tutma olayı ise turanabolün bir yan etkisi olsa da,anti östrojen ile bu miktar azaltılmaktadır. Bu nedenlerden ötürü çok tutulan popüler bir steroidtir.

Hem bayanlarda hem de erkeklerde çok iyi güç kuvvet kazanımı olarak sonuç vermektedir. Erkek sporcular arasında uygulanan bir kür örneği verelimİ; günde 50 mg turanabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol. Bu kür diyetle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-Salbutamol- Cytomel- Triacana) kombinlenebilir.Düşük yağ oranı, hatlı ve sert bir görünüm ve en az adele kaybı sağlar.

Bu kürden yola çıkarak şunu belirtelim amerikada satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı vücut geliştirme sporcuları bu ilaç için çıldırabilirdi.Doping testlerinde çıkması bunun nedenlerinden biri olabilir.Günde 10-12 tablet kullanımı doping testinden 5 gün önce bırakıldığında testtte turanabole rastlanmadığı görülmüştür.

KULLANIM ; Günlük 30-50mg kullanımı öneririm.Hem definasyon hem bulk kürlerinde rahatlıkla tercih edilebilir.

ÖRNEK KÜR ; Parabolan-Winstrol-Turinabol-Clenbuterol.Hacim kürlerinde testosteron boldenon turanabol olarak çok etkili olağan sonuçlar alabileceğiniz bi kür yapabilirsiniz.

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp