1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Proviron 25MG TABLET

Proviron 25MG TABLET
Fiyat 200₺
Stokta Var
-
+

Bayern Proviron 25MG Tablet Steroid Satın Al

Proviron 25MG 20 tabletMesterolone olarak da bilinir. 1934 yılında üretilmiştir. Kas gelişiminde etkili olmasa da antrenman sırasında etkisini gösterir. Tanımlama döneminde kullanılır. Tanımlama döngülerinde androjenik etkiyi ortadan kaldırmak için koruyucu olarak alınır. Jinokomesti problemi olanlarda vücuttaki kadınlık hormonunu bastırmak için kullanılır.

Proviron 25MG Ne Yapar?

Andojen grubuyla ilgili hormonlar tarafından aktive edilen Proviron, cinsel gücü desteklemeye hizmet eder. Erkeklere ilişki sırasında yeterli enerji ve dayanıklılık sağlayan Proviron 25MG, tedavi amaçlı da kullanılmaktadır. Sperm sayısı yetersiz olan ve çocuk sahibi olamayan erkeklerde sperm sayısının artmasına yardımcı olur. Tüm bunların yanı sıra yaş ve psikolojik problemler nedeniyle dengesini yitiren erkeklik hormonunu da onarır. Hormonal dengeyi sağlayarak sağlıklı bir cinsel yaşam sağlar.

Proviron 25MG Yan Etkileri

Proviron 25MG tabletin tespit edilmiş herhangi bir yan etkisi yoktur. Nadir hastalarda, ereksiyon sıklıkla bir yan etki olarak görülür. Ayrıca uzun süreli sertleşme sorunu da diğer bir yan etkidir. Bunun dışında içeriğindeki maddelere alerjisi olan kişilerde alerjik problemler ortaya çıkabilir. Belirtilenler dışında herhangi bir yan etki görülmesi durumunda mutlaka doktora başvurulması gerekmektedir. Hamile, emzikli veya diğer kadınların kullanımına uygun değildir.

Proviron 25MG ilacı kullanırken son kullanma tarihine dikkat etmek gerekir. Son kullanma tarihi geçmiş veya ambalajı hasarlı olarak satılan Proviron’dan uzak durmak gerekir. Proviron tabletin etkisini kaybetmemesi için oda sıcaklığında 25 santigrat derecede muhafaza edilmelidir.

Proviron 25MG Döngüsü

Proviron, kas kazanımına veya yağ kaybına katkıda bulunacak kadar güçlü anabolik etkilere sahip değildir. Bir kürde doğrudan etkilemez. Çoğunlukla diğer steroidlere yardımcı steroid olarak kullanılır. proviron anti östrojen yeteneğine sahiptir. Su tutulmasını azaltan anti-östrojen özelliği ile öne çıkar ve kaslara dolgun ve sert bir görünüm kazandırır. Diğer steroidlerle birlikte kullanıldığında steroidlerin östrojen etkisini baskılar.

Proviron’u Kimler Kullanamaz

Proviron 25MG tablet erkeklik hormonlarını dengelediği için kadınlar kullanamaz. Ayrıca daha önce prostat kanseri olan ve tedavi ile iyileşen prostat kanseri olan erkeklerde kullanılması doğru değildir. Bazen iç organlarda kanamaya neden olabilir. Bu nedenle karaciğer tümörü olan kişiler kullanamaz. Ayrıca içeriğindeki maddelere alerjisi olan erkekler için ciddi sorunlara neden olabilir. Özellikle laktoz intoleransı günümüzde oldukça yaygındır. Laktoz intoleransı olan erkekler mutlaka doktor kontrolünde kullanmalıdır.
Faydalar

Yağları azaltmak için Proviron 25MG‘ye güvenebilirsiniz. Yağsız kas dokularının desteklenmesinde oldukça etkilidir. Metabolizmanızı hızlandırır ve istenmeyen kalorileri yakar.
Ayrıca yağsız kas kütlesinde bir artış yaşayacaksınız. Popüler steroidleri (Dianabol, Anadrol ve Trenbolone) sevmezsiniz, ancak yine de oluşturacağınız kas kütlesi fark edilir.
dozaj

Bazı kullanıcılara diğerlerinden daha düşük dozda Proviron almaları tavsiye edilir. Her şey vücut geliştirme hedeflerinize bağlıdır. Dişiler günde 25 mg’a kadar alabilir ve döngüye 4 ila 5 hafta devam edebilir. Erkekler günde 40 mg’a kadar alabilir.
Dozu önerilenden daha fazla artırmamaya dikkat edin, çünkü Proviron karaciğeri sarhoş etme eğilimine sahiptir. Kellik ve akne gibi diğer yan etkilere neden olabilir.

Proviron fiyat öğrenip proviron satın alabilirsiniz.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

Testosteron Cypionate 250MG İndirimli
Turinabol 10MG/100 TABLET
True Pharma HGH 10MG 30IU
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp