1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Testosteron Propionate 100MG

Testosteron Propionate 100MG
Fiyat 450₺
Stokta Var
-
+

Testosteron Propionate 100MG

Testosteron Propionate, en kısa esterli testosteron çeşididir.Definasyon kürlerinin vazgeçilmezidir.Kısa esterli olduğu için gün aşırı enjekte edilmesini tavsiye ederim.Etkisini ilk enjeksiyondan sonra göstermeye başlar.Definasyon ve yağsız temiz büyümek için kürlerinizde testosteron olarak propionatı tercih edebilirsiniz.Testosteron enanthate a oranla hiç su tutmaz.Protein sentezini arttırır,güç ve dayanıklılık sağlar.Su tutmadan temiz büyüyeyim istiyorsanız eğer aradığınız ürünü incelemektesiniz.

Testosteron Propionate kas gelişiminde çok önemli bir hormondur. Kemik yoğunluğunu arttırır vücut üzerinde kitle yapı gösterir. Yüksek androjenik etkisi vardır çok hızlı kas gelişimi, güç artışı ve cinsel istek elde edebilirsiniz.

Testosteron Enanthate den daha hızlı etkisi vardır ve Enanthate ye göre daha az su tutar. Kısa esterli oldugundan vücut tan çok kısa sürede silinir.

Eğer kısa bir süre içinde hızlı kas yapan steroid arıyorsanız tercihiniz Testosteron Propionat olmalıdır.

KULLANIM :Kısa esterli olduğu için haftada 2-3 kez enjekte edilmelidir.Haftalık 300-500mg önerilir.

ÖRNEK KÜR :Define ve temiz bir şekilde büyümek isteyenler için boldenon ile kombine edilir.Definasyon için trenbolon masteron winstrol ile iyi kombine olur.Tablet steroidler ile birliktede kullanılabilir.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp