1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Thaiger Nandrolone Deca Mix Dexadur 400MG 10ML

Thaiger Nandrolone Deca Mix Dexadur 400MG 10ML
Fiyat 2300₺
Stokta Var
-
+

Thaiger Nandrolone Deca Mix Dexadur 400MG 10ML

Ürün İçeriği

  • Nandrolone Deconate...........250mg
  • Nandrolone Phenylpropionat....50mg
  • Nandrolone Cypionate.............100mg

Thaiger nandrolone Dexadur 400mg deca tıp alanında temelde böbrek hastalıkları olan kişilerde ve kemik gelişim rahatsızlığı olan kişilerde (Deca nın kalsiyum tutumu sağlayarak kemik gücü ve kitlesini artırma etkisi) sayesinde ağır zafiyet hastalığı geçiren kişilerde daha çabuk toparlanma ve kilo alımı için kullanılır. Sporcular tarafından da kullanımı çok fazla yaygındır Neredeyse doping kullanan her sporcu büyük olasılıkla deca kullanmıştır. Nandrolone Decanoate pek çok etkisi vardır, en çok bilinen etkileri, kitle ve kemik gücünü arttırır ve sağlığı zayıf olan kişilerin sağlığını kurtarma konusunda yardımcı olur. Nandrolone Decanoate Deca Testesteron tarafından sentezlenmiş bir ilaçtır. Böylece testesteron hormonunun çok uzun etkileri de azaltılmıştır. Sonuç olarak anabolik etkisi yüzde 25 oranında arttırılmıştır. Kitle tedavileri almak için de vazgeçilmez bir ilaçtır. İkinci haftadan itibaren kullanılmaya başladıktan sonra genellikle protein sentezini arttırmaya başlar. Bu somut etki 5-6 hafta sonra görülebilir. Çünkü uzun esterli bir steroidtir.

Kullanımı: Thaiger Dexadur 400mg enjekte edilip kana karıştıktan sonra reseptöre bağlanma süresi %100 olarak 3-4. haftayı buluyor bu sebeple en kısa kullanımı 8 ile 12 hafta arasında olmalıdır. Deca için ideal olan dozaj haftalık 350-400 mg dır..
 
Kombine:Uzun esterli bir steroid olduğu için en güzel ve en verimli kombinasyonu yine uzun esterli olan Testesteron Enanthat ve Testesteron Cypionate gibi uzun esterli ürünlerle kullanan kişiler en etkili sonucu elde edebilirler.Ayrıca Winstrol,trenbolone,halotestin ile kombine edilebilir.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

Tationil Glutathione 600MG 4ML 10Flakon İndirimli
Adipo Plus 15MG İndirimli
Adipo Plus 15MG
1050₺ 950₺
Primobolan Enanthate 100MG
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp