1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Thaiger Primoprim Primabolan 100MG 10ML

Thaiger Primoprim Primabolan 100MG 10ML
Fiyat 2500₺
Stokta Var
-
+

Thaiger Primoprim Primabolan 100MG 10ML Satın Al

Tıpta Primobolan Depot, vücuttaki birçok yapım ve gelişim sürecini destekleyen bir ilaç olup vücuttaki protein yapımını arttırır. Hastanın genel durumunu iyileştirir, aktiviteyi uyarır, iştah açar. Ayrıca değişik tipteki kan hücrelerinin ve bunlarla ilgili diğer elementlerin yapım ve gelişim sürecini de uyarır.

Rimabolan için bir östrojen engelleyici gerektirmez. Özellikle düşük vücut yağı ile vücut geliştiriciler ve atletlerin gücünü büyük miktar artırabilir. Definasyon içinde mükemmel bir ilaç olan primobolan Arnold Schwarzenegger'ın ince belini korumak için kullandığında mükemmel bir anabolik steroid olmuştu. Ayrıca doğal ve androjenik etkileri düşük bir steroid olduğundan, Primobolan kadın vücut geliştiriciler içinde ideal bir steroiddir.

Kullanımı: Uzun esterli  olduğundan, her 7 günde bir enjekte edilmelidir. 8-12 hafta boyunca kullanmanız gerekir. Primobolan Depot kas içine enjeksiyon yoluyla uygulanır. Primobolan kullanımı haftada genellikle 200mg olarak önerilir. Bayanlar kullanacaksa 100mg yeterlidir. Primobolan kullanımına ilk defa başlayan birisi 8 haftalık bir kürde 5–9 kg arası bir kilo alabilir, vücut biraz su tutar ama bıraktıktan sonra ani kilo kayıpları yaşanmaz.

Kombine: Bu ürünlerden biri ile birleştirildiğinde harika bir kür oluşturulur. Deca, Winstrol, Masteron, Oxandrolone, Testosteron Propionat. ve diyet kürleri içinde, Testosteron Enanthate, Testosteron Cypionate, Boldenon, Anapolon (oxymetholon), Trenbolone Enantat, ve bir çok diğer anabolik steroidler bir ya da daha fazlası ile bir araya getirilmelidir.

PCT: Kullanırken karaciğerlerinizi Karsil, milk thistle, artichoke karaciğer koruyucu bitkisel vitaminler ile destekleyiniz.

Yan Etkiler: Akne, doğal saç büyüme, yağlı cilt,  klitoris büyütme, penis büyütme, ereksiyon, düzensiz adet dönemleri, ses kısıklığı ya da ses derinleşmesi. Diğer ciddi etkiler kemik ağrısı, bulantı veya kusma, boğaz dil, siyah, koyu renkli idrar, ayaklarda şişme ağız, burun, boğaz ağrısı veya ateş.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp