1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Popüler Ürünler

Thaiger Retostyl Testosterone Enanthate 250MG 10 AMPUL

Thaiger Retostyl Testosterone Enanthate 250MG 10 AMPUL
Fiyat 2350₺
Stokta Var
-
+

Thaiger Retostyl Testosterone Enanthate 250MG 10 AMPUL

Testosteron enanthate uzun esterlidir 8 gün vücutta kalır. Naturel bir androjen ve testosteron türevidir. Tedavi amaçlı olarak, özellikle, kadın ve çocuklarda, güçlenmek için ve kansizliga karsi kullanilmaktadir. Kadınlarda menapoz döneminde de kullanilir. Sporcularda ise kuvvet ve kas gelisimi yapar. Çok çabuk etki gösterir. Diger doping ilaçlarI ile iyi kombine olmaktadir.

Erkeklerde çocuk yapma kabiliyetini arttirir. Şimdiye kadar kullanılan en popüler Testosteron türü olmuştur. Uzun süreli anabolik, androjenik etkili steroidtir. Bu ürün, şimdiye kadar üretilen en iyi sentezlenmiş ve en uygun testosteron olarak bilinir. Testosteron Enantat bir başka önemli özelliği de fiyatı oldukça düşüktür.
Ayrıca Testosteron Propionat, Testosteron Cypionate gibi tüm testosteron hormonlarını içinde barındırır. Fakat araştırmalar gösteriyor ki Testosterone Enanthate etkisi çok daha güçlüdür yani anabolik etkisi çok yüksektir. Testosteron Propionat etkileri kaslar üzerinde azot retansiyonu ve protein sentezi üzerine sürer. Bu süreç hızlı kas kazanımına yardımcı olur. Aynı zamanda aktif metabolizma hızı artar. Testosteron Propionat da vücutta IGF-1 düzeylerini artırır böylece Peptid hormonunu tetikleyerek güçlü anabolik öz niteliklere yardımcı olur. Testosteron Enantat düzeyleri arttığı zaman vücuttaki hızlı toparlamayı ve gücü görebilmek mümkündür.
 
Kullanımı: Haftalık ortalama 250-1000mg arası yeterlidir. Başlangıç için 250-500mg idealdir.
 
Kombinasyon: Bütün steroidlerle kombine olur Özellikle Anapolon(oxymetholone), Dianabol, Deca-Durabolin ve Trenbolon Acetat 'la etkili sonuç vermektedir.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

Adipo Plus 15MG İndirimli
Adipo Plus 15MG
1050₺ 950₺
Saxenda 6MG İndirimli
Saxenda 6MG
2400₺ 2100₺
Testogel 50 MG Transdermal Jel 30 Saşe İndirimli
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp