1000₺ve üzeri Ücretsiz Kargo
Menü
Sepetim

    Sepetiniz Boş!

Thaiger Tureck Turinabol 10MG 100 Tablet

Thaiger Tureck Turinabol 10MG 100 Tablet
Fiyat 2200₺
Stokta Var
-
+

Thaiger Tureck Turinabol 10MG 100 Tablet Satın Al

Araştırmaların bize gösterdiği ise vücut geliştirme sporcularının günde 8 tablete kadar çıktığıdır. İşte bu dozajlarda turİnabol tabletin işe yararlılığı göze çarpmakta. Güç,kuvvet ve kas kazanımı bu dozajlarda etkili olabilmekte,östrojene bağlı yan etkiler ise çok sık rastlanmamaktadır. Su tutma olayı ise turanabolün yaratabileceği başka bir yan etki olsa da,anti östrojen kullanımının dengelenmesiyle su tutma miktarı da azaltılabilmektedir. Bu nedenlerden dolayı powerlifterlar arasında çok popüler bir ilaçtır.

Turİnabol kullanımı hem bayan hem de erkek sporcularda iyi etkiler verebilir. Erkek sporcular arasında sıklıkla kullanılan bir turanabol kürüne örnek verecek olursak günde 50 mg oral turanabol-haftada 228 mg parabalon-haftada 150 mg winstrol depot. Bu kullanım dietle ya da bir takım yağ yakıcılarla (clenbuterol-efedrin-Salbutamol- Cytomel- Triacana) kombine edilebilir. Sonuç olarak ise düşük yağ seviyesi,hatlı ve sert bir görünüm ve minimum adele kaybı sağlar.

Bu kür örneğinden ve yarattığı sonuçlardan yola çıkarak şunu söyleyebilirim ki eğer oral turİnabol Amerika’da satışı yasaklanmamış bir steroid olsaydı,Amerikalı vücutçular,ağırlıkçılar ve güç sporcuları bu ilaç için çılgına dönebilirlerdi. Oral turİnabolün doping testlerindeki durumu bunun nedenlerinden biri olabilir. Günde 10-15 tabletlik kullanımlarda bile doping testinden 5 gün önce kesildiği takdirde testin negatif çıktığı görülmüştür.

Kullanım; Erkekler için günde 4-8 tablet kullanımı uygundur, bayanlarda 2-4 tablet.  Hem hacim kürlerinde hemde kas korumalaı yağ yakım kürlerinde kullanılabilir.

Öne Çıkan Ürünler

Öne Çıkan Ürünler

En Popüler Ürünlere Göz Atın

Thaiger Finexal 100MG 10 Ampul Trenbolone Acetate İndirimli
PEG MGF 2MG 1 FLAKON
Thaiger C-Jest Testosterone Cypionate 250MG 10 AMPUL İndirimli
0
Yardımamı İhtiyacın Var?

Müşteri Temsilcimiz ile İletişime Geçebilirsiniz

WhatsApp